CHIEFTRONIC - powered by CHIEFTEC

Introducing Chieftec's new gaming brand
manufacturing plants

Wczorajszy sukces

Od ponad 25 lat z sukcesem reprezentujemy Chieftec zarówno w Europie, jak i poza nią. Chieftec oznacza doskonałą jakość przy bardzo konkurencyjnym stosunku ceny do jakości. Jesteśmy dumni, że atrybuty takie jak "wysoka jakość" i "godne zaufanie" kształtują tożsamość Chieftec. Wierzymy, że możemy wzmocnić naszą pozycję na rynku dzięki nowej, zorientowanej na klienta marce.

manufacturing plants

Legenda żyje dalej

Chieftronic opiera się na sukcesie oraz doświadczeniu Chieftec. Wciąż koncentrujemy się na jakości i designie, dlatego przywiązujemy dużą wagę do świeżych akcentów a także innowacyjnych koncepcji projektowych.

Opracowanie każdego produktu rozpoczyna się w Niemczech. Nasz zespół odpowiada za projektowanie, design oraz testowanie asortymentu Chieftronic co pomaga nam spełnić wysokie wymagania naszych klientów. Chieftronic: Powered by Chieftec Przedstawiamy: Chieftronic - powered by Chieftec.

manufacturing plants

Jakość - ponadczasowa obietnica

Aby realizować nasze nowe planowanie i rozwój produktów, polegamy na sprawdzonej i znanej jakości wykonania, którą znacie już dzięki Chieftec. Z dumą przedstawiamy Wam nasze najnowsze produkty i najnowsze trendy z jakością, której można zaufać. 2019 1994 Masz pytanie lub chcesz podzielić się z nami Swoją opinią?

manufacturing plants 
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.