manufacturing plants

In this case you can trust!

Od ponad 25 lat jest CHIEFTEC uznawaną i szanowana marką na całym świecie, która poprzez wysokiej jakości zasilaczy, obudów komputerowych,19" IPC obudów jak i akcesorii wyrobila sobie renomę soldnego Producenta i partnera.

Wszystko z jednej ręki: od zakupu komponentów poprzez własny dział badań i rozwoju (R&D), aż do w pełni zautomatyzowanych linii produkcyjnych i solidnej kontroli jakości, które są w naszych fabrykach w Chinach i na Tajwanie.

manufacturing plants

Udana historia od 1994 roku

W 1994 zostala założona ARENA ELECTRONIC GMBHz myślą o kanałach OEM, ODM jak i dystrybucyjych . Od tego czasu CHIEFTECw calej w Europie, na Bliskim Wschodzie, Afryce . Poszukujemy dalszych nowych rynków.

Dziś w naszej europejskiej centrali w Dusseldorfie mamy 20 wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy przywiązują dużą wagę żeby być kompetentnym i wiarygodnym partnerem dla naszych klientów i użytkowników. Magazyn-logistyczny o powierzchni 3000 m² z setkami palety jak i również codzienne dostawy kontenerow zapewniają niezmiennie wysoką dostępność produktów.

manufacturing plants

Siedziba główna

  •   +49 (0)211-913151-0
  •   Arena Electronic GmbH ,Koppersstr. 18 40549 Düsseldorf ,Germany
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.